Jak działa Rainbow?

Rainbow to zaawansowane i nowoczesne urządzenie czyszczące.
Dowiedz się, dlaczego jest takie skuteczne!

Aerodynamika: powietrze w ruchu

Rozpędzone powietrze porywa ze sobą pył, zanieczyszczenia i śmieci a następnie wtłacza je do zbiornika wody w urządzeniu Rainbow.

Hydrodynamika: woda w ruchu

Brud i kurz zostają uwięzione w wirującej łaźni wodnej. Świeże, pozbawione zanieczyszczeń powietrze powraca poprzez dodatkowe filtry do domu czyniąc go czystszym i zdrowszym.

Certyfikaty

AHAM

System czyszczący Rainbow® zapewnia certyfikowane oczyszczanie powietrza w środowisku domowym. Stowarzyszenie Producentów AGD (AHAM) potwierdza, że Rainbow jest sprawdzonym filtrem powietrza redukującym zanieczyszczenia będące przyczyną złej jakości powietrza w pomieszczeniach.

CARPET AND RUG INSTITUTE

System czyszczący Rainbow® został oceniony przez niezależne laboratorium badawcze i spełnił standardy branży dywanowej dla wszystkich trzech elementów: usuwanie gleby, ochrona przed pyłem, wygląd dywanu

PRZYJAZNY DLA ASTMATYKÓW I ALERGIKÓW

Wszyscy członkowie rodziny, w tym osoby z astmą i alergiami, docenią system czyszczący Rainbow®. Niezależne badania laboratoryjne udowodniły w sposób naukowy: Rainbow usuwa znaczną ilość alergenów z dywanów i wykładzin. Usunięte alergeny pozostają w zbiorniku wodnym i nie powracją do otoczenia. Rainbow nie wykazuje zmniejszenia filtrowania alergenów w częściowo wypełnionym zbiorniku na wodę. Użytkownik Rainbow nie jest nadmiernie narażony na działanie alergenów podczas opróżniania zbiornika na wodę.

1: WET DUST CAN NOT FLY®

Rainbow® wykorzystuje wodę, aby uwięzić brud i zapachy i zwraca jedynie naturalnie czyste, przefiltrowane wodą powietrze.

2: PODWÓJNY SYSTEM FILTRACJI

Unikalny wodny system filtracji wychwytuje typowe domowe zanieczyszczenia, podczas gdy pozostałe mikroskopijne cząstki są wychwytywane przez dodatkowy system filtracji HEPA. Ta dwustopniowa kombinacja filtracyjna usuwa prawie 100% zanieczyszczeń z domu

3: SILNIK HURRICANE®

Potężny, reluktancyjny silnik Hurricane® ma dostateczną siłę aby sprostać nawet najcięższym pracom i pracować bez awarii przez długie lata.

4: MOC I KONTROLA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Starannie rozmieściliśmy elementy sterujące w ergonomicznym uchwycie, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad zasilanymi akcesoriami.

5: SZYBKA REKONFIGURACJA

Zmiana końcówek jest błyskawiczna i wyjątkowo prosta

6: ŁATWY TRANSPORT

Rainbow podąża za Tobą z pokoju do pokoju na łatwym w manewrowaniu wózku a gumowany zderzak chroni ściany i meble przed uszkodzeniem.

7: WBUDOWANE OŚWIETLENIE LED

Oświetlenie powierzchni tuż przed szczotką zapewnia, że nigdy nie przeoczysz żadnego miejsca w którym czai się kurz.

8: SPRZĄTANIE OD ŚCIANY DO ŚCIANY

Brud, sierść zwierząt i okruchy znikają dzięki potężnej mocy obrotowego wałka Power Nozzle. Ruchome szczotki Active-Edge czyszczą trudno dostępne miejsca wzdłuż listew przypodłogowych.