Dlaczego właśnie Rainbow

Jeśli nie znasz naszych urządzeń to być może zastanawiasz się dlaczego uważamy, że są one tak bardzo wyjątkowe.

SRX-AquaMate-Attached-White

Niektórzy sądzą, że "okurzacz to odkurzacz"!

Mówią: "Przecież nie da się tu wymyślić nic nowego. Urządzenia różnią się marką, kolorem, ceną - ale w gruncie rzeczy są dokładnie takie same. Cokolwiek kupisz - nie popełnisz błędu."

Czy słyszałeś takie opinie?

Niestety są one tak samo miarodajne, jak stwierdzenie wszystkie auta są identyczne. Przecież każde ma cztery koła i kierownicę. Dlaczego zatem tak starannie wybierasz producenta i model wymarzonego samochodu?

Podobnie, jak i w motoryzacji wśród urządzeń sprzątających występują urządzenia o krańcowo różnej jakości i skuteczności działania. Masz do wyboru chińskie zabawki symulujące sprzątanie lub mniej lub bardziej rozbudowane urządzenia klasyczne.
Musisz jednak wiedzieć, że bezworkowe odkurzacze z filtrem wodnym Rainbow to klasa sama dla siebie – najlepsze materiały, sprawdzona koncepcja, opatentowane technologie, mechanizmy zweryfikowane przez Klientów podczas ponad 80 lat produkcji urządzenia. To także unikalna umiejętność usuwania wszelkich zanieczyszczeń i alergenów poprzez wykorzystanie kąpieli wodnej.

Dlaczego zatem warto zainteresować się naszymi urządzeniami?

Rainbow jest bardzo wytrzymały

Nie jesteśmy bardzo zadziwieni, gdy widzimy sprawne urządzenia Rainbow mające po kilkadziesiąt lat! Często bywa nawet tak, iż ich użytkownicy nawet nie myślą o wymianie! Użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości – wytrzymałe plastiki, najlepsze łożyska, skuteczne uszczelnienia i doskonale wykonane silniki. Kupując odkurzacz wodny Rainbow masz pewność, iż wybierasz jakość.

Rainbow się nie zapycha w trakcie używania.

W Rainbow do filtracji powietrza używana jest czysta woda – która po prostu wyłapuje drobinki kurzu, roztocza czy też resztki naskórka. Odkurzacze klasyczne tracą swoją moc podczas pierwszych kilku minut używania nowego worka – jego pory zostają wypełnione pyłem, przez co efektywność sprzątania drastycznie maleje. Pobierane przez nie kilowaty mocy (za które płacisz) zużywane są na pokonanie oporu brudnego filtra! Rainbow jest inny – wykorzystuje filtr wodny, nad którym wiruje specjalny separator. To się nie zabrudzi nigdy! A po sprzątaniu brudną wodę po prostu wylejesz…

Rainbow posiada bardzo duży przepływ powietrza.

Moc ssąca powinna iść w parze z odpowiednim przepływem powietrza przez odkurzacz – ale w przypadku większości zwykłych urządzeń tak nie jest. Łatwo jest podawać w reklamach „moc 2200 W”. To, czego tam nie znajdziesz to informacja, że przy całej tej mocy przepływ powietrza przez wąskie rurki i zapchany filtr jest po prostu niewystarczający – co przekłada się bezpośrednio na ilość zbieranych nieczystości. Odkurzacz wodny Rainbow gwarantuje bardzo duży przepływ powietrza, skutecznie zbierający nieczystości nawet z grubych materiałów.

Rainbow się sprawdza na każdym rodzaju podłoża.

Obojętnie czy masz parkiet, czy też grube dywany – Twój odkurzacz zawsze skutecznie usunie zabrudzenia pozostawiając po sobie krystaliczną czystość w pomieszczeniu. Elektroszczotka z machanizmem trzepiącym pozwoli usuwać brud z dywanów i materacy równie skutecznie, co z paneli podłogowych.

Nigdy więcej worków!

Już nie zapomnisz ich kupić, już się nie rozerwą w wyniku przepełnienia i – co chyba najważniejsze – każde odkurzanie będzie się odbywało bez przykrego zapachu powietrza przepychanego przez śmieci zebrane miesiąc temu. Policz również, ile zaoszczędzisz..

Rozlana woda? Pranie tapicerki?

 

Bez problemu zbierzesz ją odkurzaczem! Jeśli musisz często zbierać duże jej ilości – do dyspozycji masz pojemniki na wodę o zwiększonej pojemności, dostępne jako akcesoria dodatkowe. Jeśli musisz zająć się brudnym dywanem – to dobrze trafiłeś! Rainbow to również odkurzacz piorący, który szybko i skutecznie odnowi dowolną powierzchnię.

Rainbow to wymarzony sprzęt dla alergików.

Filtr wodny przechwyci niemal wszystko co może powodować alergię, a znajduje się w odkurzanym elemencie – dywanie, materacu czy też poduszce. Wykona to, co jest zupełnie niedostępne dla zwykłych odkurzaczy workowych, pozostawiając dom w krystalicznej czystości. Jeśli cierpisz na alergie – poczytaj, jak technologia filtracji wodnej może pomóc Tobie!