Akcesoria Rainbow

Rainbow to cały system wspomagający utrzymanie Twojego domu w czystości. 

Power Nozzle

Poprzez wykorzystanie obrotowej elektrycznej szczotki skutecznie czyści płytki, parkiety, wykładziny i inne twarde powierzchnie. Dzięki szczotkom krawędziowym czyszczenie wzdłuż listew przypodłogowych jest również niezwykle skuteczne, a wbudowane oświetlenie led nie daje brudowi żadnych szans. Niezastąpiona w trzepaniu materaca z naskórka i walce z alergiami na roztocza.

Chcesz posiadać gwarancję producenta urządzenia?

Nie popełnij błędu kupując Rainbow od nieautoryzowanego sprzedawcy. Producent urządzenia, firma Rexair LLC udziela gwarancji wyłącznie poprzez swoich autoryzowanych dystrybutorów. Kupując produkt u nieautoryzowanego sprzedawcy narażasz się na zakup podróbki bądź na brak skutecznej pomocy gdy Twój sprzęt ulegnie uszkodzeniu.

AquaMate

Aqua Mate to siła czyszcząca wody z dodatkiem AquaMate Carpet Cleaner, która skutecznie wypłukuje zanieczyszczenia z Twoich dywanów pozostawiajając po sobie czystą powierzchnię i piękny zapach.

RainJet

RainJet wykorzystuje naturalną moc czyszczenia wody w celu usunięcia brudu z płytek, linoleum i innych twardych podłóg. Zawiera:
 
  • Samodzielny zbiornik roztworu z możliwością czyszczenia dużych pomieszczeń.
  • Wymienne gąbki i szczotki do usuwania brudu i zanieczyszczeń.
  • Gumową ściągaczkę zapewniającą szybkie, czyste i wolne od smug wykończenie.
  • Spust pozwalający precyzyjnie kontrolować natryskową aplikację płynnego roztworu czyszczącego.

RainbowMate

Rozszerz zasięg swojego Rainbow Cleaning System z RainbowMate, akcesorium zaprojektowanym do czyszczenia ograniczonych obszarów dostępu. Dzięki eleganckiej, lekkiej konstrukcji i mocy szczotki napędzanej silnikiem, RainbowMate ułatwia uzyskanie doskonałych wyników czyszczenia w trudno dostępnych miejscach.
 
RainbowMate jest przeznaczony do czyszczenia schodów pokrytych wykładzinami, mebli tapicerowanych,  materacy, wnętrz samochodów.

MiniJet

Łatwy w instalacji i użyciu w jednej chwili, MiniJet wykorzystuje moc czyszczenia Rainbow do prania, szorowania i usuwania brudu i plam z mniejszych dywanów i tapicerki. Długi, wąż MiniJet, zbiornik wielokrotnego napełniania i uruchamiany spustem aplikator natryskowy, zapewniają wszechstronność czyszczenia plam oraz czyszczenie punktowe.
MiniJet idealnie nadaje się do czyszczenia:
  • Schodów i szaf pokrytych dywanem
  • Dywaników o małej powierzchni
  • Sof, krzeseł i mebli tapicerowanych
  • Plam pozostawionych przez zwierzęta domowe
  • Wnętrz pojazdów i dywaników podłogowych

JetPad

Urządzenie JetPad jest przeznaczone do czyszczenia płytek, linoleum i innych twardych podłóg. Jego wyjątkowo szeroki rozmiar obejmuje dużą przestrzeń, co pomaga w czyszczeniu nawet największego pomieszczenia w ciągu kilku minut. JetPad wyposażony jest w dwie wielokrotnego użytku wkładki czyszczące z mikrofibry, specjalnie zaprojektowane, aby przyciągać i zatrzymywać kurz i brud. Po zakończeniu czyszczenia, po prostu wrzuć wkładki czyszczące do pralki. Potężny przepływ powietrza w Rainbow zapewnia, że wszelkie zabrudzenia i płyny zostają usunięte. Żaden inny produkt tego rodzaju nie dorównuje mu skutecznością.
Dla pełnej wygody użytkowania niezbędne jest użycie razem z przystawką RainJet.

Masz wątpliwości? Nie wiesz co wybrać?

Zespół Rainbow-Gdańsk z przyjemnością zaprezentuje Ci wszystkie dostępne akcesoria i profesjonalnie doradzi, które z nich sprawdzą się w Twoim przypadku. Zadzwoń do nas!